Epoksi Zemin Kaplama Sistemleri

Epoksi Zemin Kaplama Sistemleri

Epoksi Zemin Kaplama Sistemleri

Epoksi Zemin Kaplama Sistemleri Epoksi Zemin Döşeme Sistemleri

Epoksi Zemin Kaplama Sistemleri, ticari binalar, depolar ve garajlarda uzun zamandır kullanılan, endüstriyel bir üründür. Çoğu kimyasala karşı dayanıklıdır.Sıcak ve soğuktan etkilenmez, kırılması ya da çatlaması kolay değildir. Birçok durumda sadece su ile kolayca temizlenir.

Modern tasarımlarla, herhangi bir ortamda rahatlıkla uygulanabilecek, dayanıklı ve gösterişli bir zemin kaplama yöntemidir. Oldukça fazla renk çeşidine sahip olan bu zemin kaplama yöntemiyle oyun alanlarından, garajlara, okullardan, ticarethanelere kadar birçok alanda yararlanılır. Uzun ömürlü ve hijyenik olmasının yanı sıra kolay temizlenebilmesi, her zaman yeni gibi parlaması Epoksi Zemin Kaplama Sistemlerinin çok tercih edilmesinin sebeplerindendir.

Epoksi Zemin Kaplama Sistemleri, uygulanacak zemin ile güçlü bir bağ oluşturur. Sıvı maddelerin Epoksi Zemin Kaplamaya zarar vermesi neredeyse imkansızdır.

Basınca dayanıklı, esnek ve aşınma direnci yüksektir. Üzerinde kamyonların veya tırların dolaştığı büyük depoların zeminlerinde dahi kullanılır.

Hızlı uygulanabilir. Epoksi Zemin Kaplama Sistemini, işinin ehli ustalarımızın, kısa sürede uyguladığını ve istediğiniz mekana kısa bir süre içinde estetik görünüm kazandırdığımızı göreceksiniz.

Zeminlerde uygulama yapılırken her bir uygulamanın eşsiz olduğu göreceksiniz. Yani kullandığımız renklerin ve desenlerin bir benzerini daha yapmak imkansız olduğu için, mekanlarınız birer sanat eserine dönüşecek ve dünyada bir eşi daha olmayacak. Ustalarımızın hünerlerine ve deneyimlerine güvenebilirsiniz.