Halı Kaplama Sistemleri

Halı Kaplama Sistemleri

Halı Kaplama Sistemleri

Halı Kaplama Sistemleri Halı Döşeme Sistemleri

Hiçbir şey bir halının sıcaklığı ve konforuna sahip değildir. Her odaya mükemmel bir zemin ve yumuşaklık getirir. Günümüz teknolojisiyle geliştirilen lif ve dokular sayesinde, halı kaplama sistemleri hem ev hem de işyerlerinde vazgeçilmez bir döşeme çözümü sunar.

İstenen renk ve desenlerle ev ve iş yerlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz halı kaplamalarımız, en son teknolojiyle üretilmiştir. Uzman kadromuz sayesinde ek yerleri kusursuzca yapıştırılarak tüm mekanda bir bütün olarak gözüken halılarımız aslında dörder metrelik rulolar halinde üretilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra bazı özelliklerine dikkat etmeniz gerekir. Tamamı polyester ya da benzeri ürünlerden üretilen halılar, insan vücudunda antistatik elektrik birikmesine ve bir rahatsızlık hissi uyandırmasına sebep olabilir. Bu yüzden Tuğra Zemin olarak, halı seçimi yaparken daha kaliteli olan altı kauçuk tabanlı halılarımızı öneriyoruz. Düzenli bakım ve temizliği yapıldıkça hiçbir zararı olmayan kauçuk tabanlı halılarımızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.