Heterojen Zemin Kaplama Sistemleri

Heterojen Zemin Kaplama Sistemleri

Heterojen Zemin Kaplama Sistemleri

Heterojen Zemin Kaplama Sistemleri Heterojen Zemin Döşeme Sistemleri

Benzersiz tasarımları en iyi performansla birleştirmek için tercih edilen zemin kaplama yöntemidir. İç mekanların modern renkler ve tasarımlarla göz alıcı mekanlara dönüşmesini sağlar.

Birbiriyle uyumlu renkler sayesinde iç tasarımın dizaynı sırasında, düzeni sağlayan hamleler de yapılabilir.

Heterojen zemin kaplama ile isterseniz ahşap ya da taş görünümüne de sahip olabilirsiniz. İç mekanlarda çokça tercih edilmesinde bir etken de budur. Bunun yanı sıra soyut birçok desen de mevcuttur. Üstelik son derece sessizdir.

Heterojen PVC yer döşemesi genelde 2 mm kalınlığında olan PVC yer kaplaması malzemesidir. Heterojen diyerek, bu zemin sisteminin katmanlardan oluştuğunu ifade etmek istenmiştir. Bu tür malzemelerde kaliteyi asıl belirleyici olan katman üst aşınma tabakasıdır. Aşınma tabakası 0,30 mikron ile 0,80 mikron arasında değişmektedir. En kalitelisi en yüksek aşınma tabakasına sahip olan PVC zemin kaplamasıdır. Heterojen PVC yer kaplamasının en büyük özelliği ise cila gerektirmemesidir.

Okullar, anaokulları, kreşler, kütüphaneler, sürücü okulları, hastaneler, sağlık ocakları, dispanserler, poliklinikler, laboratuarlar, eczaneler, kafeler, restoranlar, kültür merkezleri,sanat galerileri, müzeler, alış-veriş merkezleri, fitness merkezleri, spor salonları, dans okulları, spor sahaları, veterinerler, kuaför ve güzellik salonları, spa ve masaj merkezleri, otoparklar, eğlence parkları, oteller, pansiyonlar, bankalar, belediye binaları, süs ve yüzme havuzları, iş ve ticaret merkezleri, süpermarketler, film stüdyolarında kullanımı tavsiye edilir.