Homojen Zemin Kaplama Sistemleri

Homojen Zemin Kaplama Sistemleri

Homojen Zemin Kaplama Sistemleri

Homojen Zemin Kaplama Sistemleri Homojen Zemin Döşeme Sistemleri

Yüksek kaliteli bir homojen zemin kaplama ile mermer kalitesinde bir görünüme erişebilirsiniz. Steril ve renk varyasyonları çok çeşitlidir. Özellikle steril olması, farklı renk ve desenler sunması, sessiz olması sebebiyle eğitim ve sağlık kuruluşlarında çokça tercih edilen bir zemin kaplama sistemidir.

Homojen PVC  demek, malzemenin her yerinde aynı özelliği bulundurması demektir. Standart olarak 2mm kalınlıktadır. Diğer PVC yerkaplamalarında aşınma tabakası 0.30 mikrondan başlar 0.80 mikrona kadar çıkar. Homojen zemin kaplamasında ise bu aşınma tabakası 200 (2mm) mikrondur. Doğal olarak diğer PVC yer kaplamalarına göre daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Homojen kaplamaların bir özelliği de yoğun trafiğe maruz kalan alanlarda kullanılabilmesidir. Trafiğe bağlı olarak kirlendiği zaman, tekrar ilk günkü yeni durumuna cila atılarak getirtilebilir.

Okullar, anaokulları, kreşler, kütüphaneler, sürücü okulları, hastaneler, sağlık ocakları, dispanserler, poliklinikler, laboratuarlar, eczaneler, kafeler, restoranlar, kültür merkezleri,sanat galerileri, müzeler, alış-veriş merkezleri, fitness merkezleri, spor salonları, dans okulları, spor sahaları, veterinerler, kuaför ve güzellik salonları, spa ve masaj merkezleri, otoparklar, eğlence parkları, oteller, pansiyonlar, bankalar, belediye binaları, süs ve yüzme havuzları, iş ve ticaret merkezleri, süpermarketler, film stüdyolarında kullanımı tavsiye edilir.